Kategorie:
Datum:
4.3.2019
Seznam článků
Konzultační den MMR na téma Nájemní bydlení

Již tento pátek 8.3.2019 pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj bezplatný Konzultační den na téma "Nájemní bydlení".

Ministerstvo pro místní rozvoj pořádá tyto bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko - poradenskou činnost zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace, orgány i občany a širokou veřejnost. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

Program:

  • Informace o vládou schváleném návrhu zákona o realitním zprostředkování a o změně souvisejících zákonů – Ing. Bc. Pavel Rakouš, vedoucí oddělení realitní činnosti MMR.
  • Přehled aktivních programů Státního fondu rozvoje bydlení v roce 2019 – Mgr. Marie Lukáčová, zástupce Státního fondu rozvoje bydlení.
  • Aktuální informace o Programu podpory bydlení na r. 2019 – Mgr. Renáta Krásná, zástupce odboru správy národních programů MMR.
  • Informace o programu Výstavba – RNDr. Jiří Klíma, ředitel odboru politiky bydlení MMR

 

Akce se koná v jednacím sále Akademie veřejného investování Ministerstva pro místní rozvoj, Pařížská ul. č. 4, Praha 1, v pátek 8.3.2019 od 10:00 hodin. Předpokládaná doba trvání je do 12.00 hodin.  

 

Co se děje na trhu?
4× ročně vydáváme investiční zpravodaj. O novinkách, realitních příležitostech i rizicích. Pošleme ho i vám?